HybridAuth Social Login (7.x-2.9) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Year
bs: Godina

en: Page
bs: Strana

en: Only site administrators can create new user accounts.
bs: Samo administratori mogu kreirati nove korisničke naloge.

en: Roles
bs: Uloge

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Month
bs: Mjesec

en: Address
bs: Adresa

en: Day
bs: Dan

en: First name
bs: Ime

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.

en: Other settings
bs: Druge postavke

en: Display type
bs: Tip prikaza

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.

en: Profile URL
bs: Profil URL
