HybridAuth Social Login (7.x-2.9) - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Year
hy: Տարի

en: Page
hy: Էջ

en: Only site administrators can create new user accounts.
hy: Միայն Կայքն ադմինիստրատորները կարող է ստեղծել նոր օգտվողների հաշիվներ:

en: Roles
hy: Դերեր

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hy: Գործող էլ-փոստ հասցե։
    Համակարգից բոլոր նամակները կուղղարկվեն այս հասցեով։ Այս հասցեն չի հրապարակվելու և օգտագործվելու է միայն այն դեպքում եթե դուք կուզենաք ստանալ նոր գաղտնաբառ կամ ստանալ այս կամ այն տեղեկություններ և նորություններ էլ-փոստով։

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hy: %name  օգտատիրոջ անունը  ակտիվ չէ կամ արգելափակված է

en: The name %name is already taken.
hy: %name անունը արդեն վերցված է։

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։
