HybridAuth Social Login (7.x-2.9) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
