HybridAuth Social Login (7.x-2.16) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Page
br: Pajenn
