HybridAuth Social Login (7.x-2.16) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Year
sl: Leto

en: Page
sl: Stran

en: Only site administrators can create new user accounts.
sl: Samo administratorji lahko ustvarjajo nove uporabniške račune.

en: Roles
sl: Vloge

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Month
sl: Mesec

en: User login
sl: Prijava

en: Close
sl: Zapri

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sl: Veljaven e-naslov. Sistem bo vso e-pošto pošiljal na ta naslov. E-naslov ni javno objavljen in bo uporabljen le ob ponastavitvi gesla, e-novicah in obveščanju.

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: The name %name is already taken.
sl: Uporabniško ime %name že obstaja.

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: File directory
sl: Mapa

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sl: Za zahtevo se vam zahvaljujemo. Vaš račun trenutno čaka na administratorjevo odobritev.<br />Po e-pošti vam je bilo poslano pozdravno sporočilo z nadaljnimi navodili.

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
