The Hyphenator (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: edit
be: рэдагаваць

en: Other
be: Іншыя

en: Add exception
be: Дадаць выключэнне
