The Hyphenator (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: edit
cs: upravit

en: Other
cs: Jiné

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Words
cs: Slov

en: Add exception
cs: Přidat výjimku
