The Hyphenator (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Language
de: Sprache

en: edit
de: Bearbeiten

en: Other
de: Weitere

en: Exceptions
de: Ausnahmen

en: Words
de: Wörter

en: Add exception
de: Ausnahme hinzufügen

en: Directory @path was created
de: Das Verzeichnis @path wurde erstellt
