The Hyphenator (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: edit
es: editar

en: Other
es: Otro(s)

en: Exceptions
es: Excepciones

en: Words
es: Palabras

en: Add exception
es: Añadir excepción
