The Hyphenator (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Other
gu: અન્ય

en: Exceptions
gu: અપવાદો
