The Hyphenator (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: edit
hr: uredi

en: Other
hr: Ostalo
