The Hyphenator (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: edit
jv: sunting

en: Other
jv: Liyané
