The Hyphenator (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Words
kn: ಪದಗಳು
