The Hyphenator (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: edit
lt: redaguoti

en: Other
lt: Kiti

en: Words
lt: Žodžiai
