The Hyphenator (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: edit
lv: labot

en: Other
lv: Citi

en: Exceptions
lv: Izņēmumi
