The Hyphenator (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: edit
pl: edytuj

en: Other
pl: Inne

en: Exceptions
pl: Wyjątki

en: Words
pl: Słowa

en: Add exception
pl: Dodaj wyjątek
