The Hyphenator (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: edit
ro: modifică

en: Other
ro: Altele

en: Exceptions
ro: Excepții
