The Hyphenator (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: edit
sq: ndrysho

en: Other
sq: Tjetër
