The Hyphenator (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: edit
sv: redigera

en: Other
sv: Övriga

en: Exceptions
sv: Undantag

en: Add exception
sv: Lägg till undantag

en: Directory @path was created
sv: Katalog @path skapades
