The Hyphenator (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: edit
ta: தொகுக்க
