The Hyphenator (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: edit
vi: sửa

en: Other
vi: Khác

en: Exceptions
vi: Ngoại lệ

en: Words
vi: Từ

en: Add exception
vi: Thêm ngoại lệ
