The Hyphenator (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: edit
da: redigér

en: Other
da: Anden

en: Exceptions
da: Undtagelser

en: Add exception
da: Tilføj undtagelse

en: Directory @path was created
da: Folderen @path blev oprettet
