The Hyphenator (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Other
el: Άλλο

en: Exceptions
el: Εξαιρέσεις
