The Hyphenator (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: edit
et: muuda

en: Other
et: Muu

en: Exceptions
et: Erandid
