The Hyphenator (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: edit
eu: editatu

en: Other
eu: Bestea
