The Hyphenator (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Language
fr: Langue

en: edit
fr: modifier

en: Other
fr: Autre

en: Words
fr: Mots

en: Add exception
fr: Ajouter une exception

en: Directory @path was created
fr: Le répertoire @path a été créé
