The Hyphenator (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Other
id: Lainnya

en: Exceptions
id: Pengecualian
