The Hyphenator (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: edit
is: breyta
