The Hyphenator (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: edit
it: modifica

en: Other
it: Altro

en: Exceptions
it: Eccezioni

en: Words
it: Parole
