The Hyphenator (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: edit
kk: түзету

en: Other
kk: Басқа
