The Hyphenator (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: edit
mn: засварлах
