The Hyphenator (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: edit
mr: संपादन
