The Hyphenator (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: edit
oc: modificar

en: Other
oc: Autre

en: Exceptions
oc: Excepcions

en: Add exception
oc: Apondre una excepcion
