The Hyphenator (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг
