The Hyphenator (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Other
pa: ਹੋਰ
