The Hyphenator (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: edit
ru: изменить

en: Other
ru: Другое

en: Exceptions
ru: Исключения

en: Words
ru: Слова

en: Directory @path was created
ru: Каталог @path был создан
