The Hyphenator (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: edit
sk: upraviť

en: Other
sk: Ostatné

en: Words
sk: Slov
