The Hyphenator (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: edit
sl: uredi
