Internationalization (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Taxonomy terms
de: Taxonimie-Begriffe

en: Not found
de: Nid gfunde
