Internationalization (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Title
ne: शिर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Menu
ne: आज्ञावली

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Language neutral
ne: भाषा निरपेक्ष

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू
