Internationalization (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Undefined
kn: ವಿವರಿಸದೆ ಇರುವ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Selection
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
