Internationalization (7.x-1.0-beta6) - en to bg translation catalogue (60 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Multiple
bg: Множествен

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Created
bg: Създадено

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Items
bg: Новини

en: English
bg: Английски

en: menu
bg: меню

en: Languages
bg: Езици

en: Autocomplete taxonomy
bg: Завърши въвеждането автоматично

en: Revision
bg: Редакция

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Not translated
bg: Непреведено

en: Blocks
bg: Блокове

en: Block body
bg: Съдържание на блока

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bg: Меню системата записва само системни линкове, но ще използва за преглед съответния URL. %link_path е записан като %normal_path

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Auto-reply
bg: Автоматичен отговор

en: Translate
bg: Преведи

en: Create @name
bg: Създай @name

en: outdated
bg: не актуализирано

en: add translation
bg: добавяне на превод

en: Translations of %title
bg: Преводи на %title

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: Save translation
bg: Запази превода

en: locale
bg: локализация

en: Already added languages
bg: Тези езици са вече добавени

en: Languages not yet added
bg: Тези езици още не са добавени
