Internationalization (7.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (108 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Submission guidelines
gl: Instrucións de envío

en: n/a
gl: n/d

en: Paths
gl: Rutas

en: Configure
gl: Configurar

en: Created
gl: Creado

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Not found
gl: Non atopada

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Published
gl: Publicado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Fields
gl: Campos

en: Items
gl: Elementos

en: Undefined
gl: Sen definir

en: English
gl: Inglés

en: menu
gl: menú

en: Languages
gl: Idiomas

en: Autocomplete taxonomy
gl: Autocompletar a taxonomía

en: Revision
gl: Revisión

en: Not published
gl: Non publicado

en: Translations
gl: Traduccións

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Not translated
gl: Non traducido

en: Translatable
gl: Traducible

en: Internationalization
gl: Internacionalización

en: Multilingual options
gl: Opcións multi idioma

en: Strings
gl: Textos

en: Synchronize translations
gl: Sincronizar as traduccións

en: Blocks
gl: Bloques

en: Block body
gl: Corpo do bloque

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
gl: O menú do sistema só almacena as rutas do sistema, pero empregará o alias de URL para mostralas. %link_path foi almacenada como %normal_path

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Auto-reply
gl: Resposta automática

en: Translate
gl: Traducir

en: Create @name
gl: Crear @name

en: original
gl: orixinal

en: translate
gl: traducir

en: outdated
gl: atrasada

en: <strong>@language_name</strong> (source)
gl: <strong>@language_name</strong> (fonte)

en: add translation
gl: engadir traducción

en: Translations of %title
gl: Traduccións de %title

en: Book outline
gl: índice

en: Save string
gl: Gardar a cadea

en: locale
gl: localización

en: Update translations
gl: Actualizar as traduccións

en: Content type names
gl: Nomes dos tipos de contido

en: Menu translation
gl: Traducción do menú

en: Select languages
gl: Seleccionar linguas

en: 1 string has been updated. | @count strings have been updated.
gl[0]: Actualizouse 1 cadea.
gl[1]: Actualizaronse @count cadeas.

en: Read more on the <em>Internationalization handbook</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Translating user defined strings</a>.
gl: Ler máis no <em>Manual de internacionalización</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Tradución de cadeas definidas do usuario</a>.

en: Already added languages
gl: Os idiomas xa foron engadidos

en: String translation
gl: Traducción de cadeas

en: Term translations have been updated.
gl: Actualizaronse as traduccións dos termos.

en: The term translation has been deleted.
gl: Borrouse a traducción do termo

en: Create new translation
gl: Crear unha nova traducción

en: Translation mode
gl: Modo de traducción

en: Taxonomy translation
gl: Traducción das taxonomías

en: Languages not yet added
gl: Idiomas aínda non engadidos

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
gl: A cadea enviada contén HTML non permitido: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
gl: Intentouse enviar unha cadea de traducción con HTML non permitido: %string

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: The name of the taxonomy term.
gl: O nome do termo de taxonomía.

en: The optional description of the taxonomy term.
gl: A descrición opcional do termo de taxonomía.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
gl: O vocabulario de taxonomía o que pertence o termo.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
gl: O termo pai do término de taxonomía, se hai.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
gl: O nome do vocabulario de taxonomía.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
gl: A descrición opcional do vocabulario de taxonomía.

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
gl: Si se escolle a opción PHP, insira o código PHP entre %php. Teña en conta ca execución de código PHP incorrecto pode inutilizar o seu sitio Drupal.

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
gl: A ruta para este enlace de menú. Pode ser unha ruta interna de Drupal como %add-node ou unha URL externa como %drupal. Escriba %front para enlazar ca páxina principal.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
gl: A profundidade máxima dun enlace e de todos os seus fillos establecese en !maxdepth. Algúns enlaces de menú poderían non estar dispoñibles como pais se o seleccionalos se excede ese límite.

en: There is currently no content classified with this term.
gl: Actualmente non hai contido clasificado con este termo.

en: Contact forms
gl: Formularios de contacto

en: [empty string]
gl: [cadea valeira]
