Internationalization (7.x-1.0-beta7) - en to hr translation catalogue (95 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Menu
hr: Izbornik

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Paths
hr: Putanje

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Block
hr: Blok

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Fields
hr: Polja

en: Items
hr: Stavke

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: English
hr: Engleski

en: menu
hr: izbornik

en: Languages
hr: Jezici

en: Autocomplete taxonomy
hr: Samodovršetak taksonomije

en: Revision
hr: Revizija

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Selection
hr: Odabir

en: Not translated
hr: Nije prevedeno

en: Variables
hr: Varijable

en: Multilingual settings
hr: Višejezične postavke

en: Blocks
hr: Blokovi

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
hr: Sustav izbornika čuva samo putanje sustava, ali će koristiti URL nadimke za prikaz. %link_path je spremljen kao %normal_path.

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Auto-reply
hr: Automatski odgovor

en: Translate
hr: Prevedi

en: Translate to @language
hr: Prevedi na @language

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: original
hr: izvornik

en: outdated
hr: zastarjelo

en: <strong>@language_name</strong> (source)
hr: <strong>@language_name</strong> (izvor)

en: add translation
hr: dodaj prijevod

en: Translations of %title
hr: Prijevodi za %title

en: Book outline
hr: Korice knjige

en: Save translation
hr: Spremi prijevod

en: Save string
hr: Spremi niz

en: locale
hr: lokalizacija

en: Already added languages
hr: Već dodani jezici

en: Select language
hr: Odaberite jezik

en: Languages not yet added
hr: Jezici koji još nisu dodani

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
hr: Dodana struna sadrži nedopušteni HTML: %string

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
hr: Pokušaj optreme strune  prijevoda sa zabranjenim HTML:  %string

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: The name of the taxonomy term.
hr: Naziv pojma taksonomije.

en: The optional description of the taxonomy term.
hr: Proizvoljni opis pojma taksonomije.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
hr: Rječnik kojem pojam taksonomije pripada.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
hr: Nadređeni pojam taksonomije, ukoliko postoji.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
hr: Naziv rječnika taksonomije.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
hr: Proizvoljan opis rječnika taksonomije.

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.

en: Add new @node_type
hr: Dodaj novi @node_type

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
hr: Putanja ove izborničke poveznice. Ovo može biti interna Drupal putanja kao što je %add-node ili vanjska putanja kao što je %drupal. Unesite %front za poveznicu naslovnicu.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
hr: Maksimalna dubina za poveznicu i njene podređene stavke je utvrđena na !maxdepth. Neke izborničke poveznice neće biti omogućene kao nadređene ukoliko njihov odabir bude rezultirao prekoračenjem ovoga ograničenja.

en: There is currently no content classified with this term.
hr: Trenutno nema sadržaja u ovom pojmu.
