Internationalization (7.x-1.0-beta7) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Block
ht: Blòk

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Languages
ht: Lang
