Internationalization (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (66 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Help text
kk: Анықтама

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: n/a
kk: жоқ

en: Configure
kk: Баптау

en: Created
kk: Құрылған

en: Block
kk: Блок

en: Published
kk: Жарияланған

en: Fields
kk: Өрістер

en: Items
kk: Элементтер

en: String
kk: Жазба жолы

en: English
kk: Ағылшын

en: menu
kk: мәзір

en: Languages
kk: Тілдер

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: Blocks
kk: Блоктар

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
kk: Мәзірлер жүйесі тек жүйелік жолдарды сақтайды, бірақ URL-дің синонимдерін пайдаланады.%link_path жолы %normal_path болып сақталды.

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Auto-reply
kk: Автожауап

en: Translate
kk: Аудару

en: Create @name
kk: @name құру

en: outdated
kk: ескіріп кеткен

en: <strong>@language_name</strong> (source)
kk: <strong>@language_name</strong> (қайнар)

en: add translation
kk: аударма қосу

en: Translations of %title
kk: %title құжатының аудармалары

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: locale
kk: тіл

en: Already added languages
kk: Тілдер қосылып қойылған

en: Select language
kk: Тілді таңдау

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
kk: берілген жолында руқсат етілмеген HTML: %string бар

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
kk: рұқсат бермеген HTML: %string аударған жолы

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы
