Internationalization (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Menu
my: မီနူး

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Auto-reply
my: အလိုအလျှောက်ပြန်ကြား

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

en: Save translation
my: ဘာသာပြန်ကို သိမ်းဆည်းပါ

en: Select language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ရန်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
