Internationalization (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: English
ga: Béarla

en: Delete translation
ga: Scrios an t-aistriúchán
