Internationalization (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (77 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Multiple
eo: Multopa

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Configure
eo: Agordu

en: Created
eo: Kreita

en: Block
eo: Bloko

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Published
eo: Publikigita

en: Fields
eo: Kampoj

en: Items
eo: Eroj

en: String
eo: Signovico

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: English
eo: Angla

en: menu
eo: menuo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Autocomplete taxonomy
eo: Aŭtomate-kompletigi taksonomion

en: Revision
eo: Revizio

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Not translated
eo: Netradukita

en: Translatable
eo: Tradukebla

en: Variables
eo: Variabloj

en: Multilingual system
eo: Multelingva sistemo

en: Blocks
eo: Blokoj

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
eo: La menusistemo konservas nur sistemajn vojojn, sed uzos la URL-kromnomo por montri. %link_path konserviĝis kiel %normal_path

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: Auto-reply
eo: Aŭto-respondo

en: Translate
eo: Traduku

en: Save translations
eo: Konservu tradukojn

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Original text
eo: Originala teksto

en: outdated
eo: eksdata

en: add translation
eo: aldoni tradukon

en: Translations of %title
eo: Tradukoj de %title

en: Book outline
eo: Libra skemo

en: Edit string
eo: Redaktu tekston

en: locale
eo: lokaĵaro

en: Update translations
eo: Ĝisdatigu tradukojn

en: Already added languages
eo: Jam aldonitaj lingvoj

en: Select language
eo: Elektu lingvon

en: Languages not yet added
eo: Lingvoj ankoraŭ ne aldonitaj

en: String not found.
eo: Teksto ne trovita.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
eo: La sendita teksto enhavas malpermesitan HTML-eron: %string

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
eo: La vojo por la ligilo de menuo. Ĝi povas esti ena Drupala vojo kiel %add-node au ekstera URL kiel %drupal. Entajpu %front por havi ligilo al ĉefpaĝo.

en: Translation sets
eo: Tradukaj aroj

en: Enter items that will be considered as translations of each other.
eo: Metu elementojn, kiuj estos konsiderataj kiel tradukoj por ili mem.

en: Translations of menu item %title
eo: Traduko de menua elemento: %title
