Internationalization (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: edit
mk: промени

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: menu
mk: мени

en: Autocomplete taxonomy
mk: Автом. довршување на таксономија

en: Blocks
mk: Блокови

en: locale
mk: локализација
